Zateplenie obvodových plášťov budovy a bytových domov

Zateplenie budovy (domu),  obytných domov prináša mnoho benefitov.

Šetrí náklady na prevádzku, znižuje úniky tepla, predžuje životnosť konštrukcie domu /chráni dom pred vznikom prasklín a poškodením stien/ , zvyšuje požiarnu bezpečnosť,  je prevenciou voči suchému vzduchu v dome,  zabezpečuje ochranu pred vznikom plesní a rias na fasáde a v neposlednom rade zlepšuje akustickú pohodu. Keďže technológie neustále napredujú, snažíme sa aj my v tejto oblasti vzdelávať a udržať krok s novými trendami. Naši zamestnanci majú skúsenosti s tými najnovšími materiálmi a postupmi na trhu. Realizujeme certifikované zatepľovacie aj fasádne systémy. Na všetky nami zhotovené fasády garantujeme záruku.

Prečo stavať s nami?

Skúsenosti

Naša spoločnosť Vám zaručuje dlhoročné a bohaté skúsenosti v oblasti stavebnej činnosti, ktoré sú zárukou kvalitne odovzdaných stavieb spokojným zákazníkom.

Zodpovednosť

Na prípravu a realizáciu všetkých stavebných prác vždy dohliada stavbyvedúci s oprávneným odsvedčením vykonávať vybrané činnosti vo výstavbe s odborným zameraním „Pozemné stavby“

Odbornosť

S modernou technológiou, kvalitnou technikou a odborným potenciálom našich pracovníkov sa vieme prispôsobiť potrebám a požiadavkám zákazníkov.